PL

Firma „ADRIANO” została założona w 1987r., pierwszą działalnością była sprzedaż obuwia detaliczna oraz hurtowa.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z klientem mogliśmy poznać jego upodobania i wymagania względem jakości i wygody obuwia. W 1992r. podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu własnej produkcji, posiadając już wieloletnie doświadczenie w branży obuwniczej mogliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ponadto mając siedzibę w rejonie silnie rozwiniętym przez branże obuwniczą posiadaliśmy i posiadamy dostęp do wysokiej jakości materiałów, nowoczesnej technologii, dużej wiedzy jaki i wyszkolonych pracowników. Wszystkie te czynniki sprawiły, iż systematycznie i rzetelnie budowaliśmy swoją pozycję na rynku polskim i zagranicznym. Swoimi działaniami sprawiliśmy, iż swoją siecią sprzedaży objęliśmy cały kraj.

Od roku 2007 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów podnieśliśmy jakość swoich produktów i stworzyliśmy markę ENZO PERUZZI. Stworzenie nowej marki i wyższej jakości produktu spowodowało większe zainteresowanie naszym asortymentem oraz rozwojem sieci sprzedaży o kolejne punkty dystrybucji.

Naszą nową markę prezentowaliśmy na międzynarodowych targach obuwniczy w Poznaniu jak i na branżowych wystawach POLSHOES, na których do tej pory gościmy. Uczestnictwo na takiego typu wystawach ma na celu zwiększenie rozpoznawalności naszej nowej marki i pozyskanie nowych klientów.

O nas

Rodzinna firma z tradycjami

Firma „ADRIANO” została założona w 1987r. Pierwszą działalnością była sprzedaż obuwia detaliczna jak i hurtowa. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z klientem mogliśmy poznać jego upodobania jak i wymagania względem jakości i wygody obuwia.

W 1992r podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu własnej produkcji, posiadając już wieloletnie doświadczenie w branży obuwniczej mogliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.

więcej

Technologie

Nasza firma specjalizuje się w produkcji komfortowego obuwia męskiego. Zastosowanie „lekkich” technologii sprawia iż obuwie jest niezwykle wygodne, trwałe, estetyczne i przyjazne dla stopy. Zapewnia to zastosowanie naturalnych skór, elastycznych podeszw oraz profilowanych wkładek-wyściółek.

Większość prac w trakcie produkcji wykonywana jest ręcznie co przyczynia się do dbałości o każdy szczegół i skutkuje wysoką jakością każdej pary wyprodukowanego obuwia.

więcej

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Zamknij